fbpx

GÖRÜŞLERİNİZ

Görüş ve önerileriniz için İletişim sayfasında yer alan formu doldurunuz

Görüşleriniz

Kızımızın yenidoğan çekimleri için Elif’le çalıştık. Kendisi çok anlayışlı, sabırlı, eğlenceli biri. Bizim için her şeyi o kadar kolaylaştırdı ve eğlenceli hale getirdi ki; iyi ki tavsiye etmişler ve iyi ki kendisiyle çalışmışız dedik hem eşim hem de ben. Çok teşekkür ederiz.  

UZUNLAR Ailesi

Huzursuz bir bebeğim olmasına rağmen profesyonelce sakinleştiren, asla zorlamayan sabırla bekleyen, bebeğimi kılıktan kılığa sokabilen, büyüdüğünde yüzünü gülümsetecek birer tatlı anı olarak kalacak konsepte çekim yapan, asla kimsede uyuyamazken kollarında bebeğimizi uyutan Elif ablamız, iyi ki yollarımız kesişmiş herşey için teşekkür ederiz. Bu işi ticari olarak değil severek yaptığın çok belli… Büyük bir sabırla bize verdiğin o muhteşem fotoğraflar için sana minnettarız ve seni çok seviyoruz… 

AKYOL Ailesi

Güzel oğlumuz Efe’nin doğumunda Elif’in yanımızda olması inanılmazdı. Sadece hayatımızın en değerli anlarını fotoğraflamakla kalmadı aynı zamanda bizi sakinleştirip, motive etti. Elif’e orada olduğu ve hayallerimizi mükemmel bir tarzda yakaladığı için çok teşekkür ederim.

MUHTAROĞLU Ailesi

Kızım daha 9 günlükken Elif’le yenidoğan çekimi yaptırdık. Elif, kızımızı profesyonelce, güvenli ve hassas dokunuşlarla tuttu ve sonuçta bebeğimiz ve ailemiz için inanılmaz fotoğraflar yarattı.

ALNAEMI Ailesi

Switch The Language

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com